Johtokunta

Marja Kiander

Tehtävä:         Puheenjohtaja

Puhelin:         050-5528659

Osoite:          Susisuontie 4 B 4, 18150 Heinola

Sähköposti:    marja.kiander@gmail.com

 

 

Jari Putro

Tehtävä:        Varapuheenjohtaja

Puhelin:         040-7778669

Osoite:          

Sähköposti:    jmp_584@hotmail.com

Suvi Sormunen

Tehtävä:      Sihteeri

Puhelin:       041-4496035

Osoite:          

Sähköposti:  suvisormunen85@gmail.com

Risto Kalermo

Tehtävä:       Jäsen

Puhelin:      044-5500825

Osoite:          

Sähköposti:    risto.kalermo@gmail.com

Kirsi Myllynen

Tehtävä:         uintijaoston pj

Puhelin:         

Osoite:          

Sähköposti:  kirsi.myllynen@gmail.com

Petter Vilenius

Tehtävä:         Painijaoston pj

Puhelin:         040-5572819

Osoite:          

Sähköposti:    petter.vilenius@gmail.com

Anniina Koivu

Tehtävä:         Jäsen

Puhelin:    044-2706144      

Osoite:          

Sähköposti:    heinolaniskuuinti@gmail.com

Lisäksi läsnäolo-oikeus johtokunnan kokouksissa:

Oili Heikka

Tehtävä:       Kunniapuheenjohtaja, rahastonhoitaja, arkiston, leikekirjan ja vitriinin hoitaja

Puhelin:         050-5255114

Osoite:         Mikonkatu 12, 18100 Heinola

Sähköposti:    oili.riikonen49@gmail.com

Hannu Lokko

Tehtävä:        Kunniajäsen, seniorivastaava

Puhelin:        050-9111554  

Osoite:          

Sähköposti:   hannu.lokko@suomi24.fi

Ilpo Pennanen

Tehtävä:        Kunniajäsen, seniorivastaava

Puhelin:        040-7260043 

Osoite:          

Sähköposti:    ilpo.pennanen@gmail.com

Erkki Paakkinen

Tehtävä:        Kunniajäsen

Puhelin:         

Osoite:          

Sähköposti:    erkki.paakkinen@phnet.fi