Johtokunta

Marja Kiander

Tehtävä:         Puheenjohtaja

Puhelin:         050-5528659

Osoite:          Susisuontie 4 B 4, 18150 Heinola

Sähköposti:    marja.kiander@gmail.com

 

 

Suvi Sormunen

Tehtävä:      Sihteeri

Puhelin:       041-4496035

Osoite:          

Sähköposti:  suvisormunen85@gmail.com

Marko Latvanen

Tehtävä:         Seuramanageri, varapuheenjohtaja

Puhelin:         0400-777717

Osoite:          

Sähköposti:    marko.latvanen@phnet.fi

Raili Forsblom

Tehtävä:         Hiihtojaoston pj

Puhelin:         0400-710933

Osoite:         

Sähköposti:  raili.forsblom@phnet.fi

Risto Kalermo

Tehtävä:       Jäsen

Puhelin:      044-5500825

Osoite:          

Sähköposti:    risto.kalermo@gmail.com

Kyllike Ladva

Tehtävä:         Jäsen

Puhelin:          041-5075201

Osoite:          

Sähköposti:    kyllike.ladva@gmail.com

Kirsi Myllynen

Tehtävä:         uintijaoston pj

Puhelin:         

Osoite:          

Sähköposti:  kirsi.myllynen@gmail.com

Petter Vilenius

Tehtävä:         Painijaoston pj

Puhelin:         040-5572819

Osoite:          

Sähköposti:    petter.vilenius@gmail.com

Jukka Saari

Tehtävä:        Jäsen

Puhelin:         

Osoite:          

Sähköposti:    jukka.saari@live.com

Lisäksi läsnäolo-oikeus johtokunnan kokouksissa:

Oili Heikka

Tehtävä:       Kunniapuheenjohtaja, rahastonhoitaja, arkiston, leikekirjan ja vitriinin hoitaja

Puhelin:         050-5255114

Osoite:         Mikonkatu 12, 18100 Heinola

Sähköposti:    oili.riikonen49@gmail.com

Hannu Lokko

Tehtävä:        Kunniajäsen, seniorivastaava

Puhelin:        050-9111554  

Osoite:          

Sähköposti:   hannu.lokko@suomi24.fi

Ilpo Pennanen

Tehtävä:        Kunniajäsen, seniorivastaava

Puhelin:        040-7260043 

Osoite:          

Sähköposti:    ilpo.pennanen@gmail.com

Erkki Paakkinen

Tehtävä:        Kunniajäsen

Puhelin:         

Osoite:          

Sähköposti:    erkki.paakkinen@phnet.fi